Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Marki

NAŁĘCZOWIANKA

NAŁĘCZOWIANKA

Nałęczowianka to naturalna woda mineralna zawierająca aż 7 minerałów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Regularne picie wody zapewnia dobre zdrowie, samopoczucie oraz uczucie lekkości.
Nałęczowianka to jedna z najchętniej wybieranych wód mineralnych w Polsce, przede wszystkim ze względu na wysoką zawartość minerałów, brak związków toksycznych oraz czystość.

ProduktyNAŁĘCZOWIANKAwe Frisco.pl


5.0
z 34 opinii
NAŁĘCZOWIANKA Sport Naturalna woda mineralna niegazowana 750 ml

NAŁĘCZOWIANKA Sport

Naturalna woda mineralna niegazowana

750 ml
2,92 zł/l
2,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,65 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027

4.9
z 374 opinii
NAŁĘCZOWIANKA Naturalna woda mineralna niegazowana 9 l

NAŁĘCZOWIANKA

Naturalna woda mineralna niegazowana

9 l
1,13 zł/l
11,94 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,74 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027

4.9
z 53 opinii
NAŁĘCZOWIANKA Naturalna woda mineralna niegazowana 500 ml

NAŁĘCZOWIANKA

Naturalna woda mineralna niegazowana

500 ml
3,18 zł/l
1,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027

5.0
z 106 opinii
NAŁĘCZOWIANKA Naturalna woda mineralna niegazowana 1 l

NAŁĘCZOWIANKA

Naturalna woda mineralna niegazowana

1 l
2,69 zł/l
Cena2,69 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027

4.9
z 39 opinii
NAŁĘCZOWIANKA Naturalna woda mineralna niegazowana 330 ml

NAŁĘCZOWIANKA

Naturalna woda mineralna niegazowana

330 ml
7,12 zł/l
Cena2,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027

5.0
z 24 opinii
NAŁĘCZOWIANKA Nał Naturalna woda mineralna niegazowana 6 l

NAŁĘCZOWIANKA

Nał Naturalna woda mineralna niegazowana

6 l
2,77 zł/l
Cena16,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027

5.0
z 158 opinii
NAŁĘCZOWIANKA Naturalna woda mineralna delikatnie gazowana 9 l

NAŁĘCZOWIANKA

Naturalna woda mineralna delikatnie gazowana

9 l
1,13 zł/l
11,94 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,74 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

4.9
z 91 opinii
NAŁĘCZOWIANKA Naturalna woda mineralna Mocniejszy Gaz 9 l

NAŁĘCZOWIANKA

Naturalna woda mineralna Mocniejszy Gaz

9 l
1,13 zł/l
11,94 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,74 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

5.0
z 16 opinii
NAŁĘCZOWIANKA Naturalna woda mineralna delikatnie gazowana 500 ml

NAŁĘCZOWIANKA

Naturalna woda mineralna delikatnie gazowana

500 ml
3,18 zł/l
1,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027

5.0
z 21 opinii
NAŁĘCZOWIANKA Naturalna woda mineralna delikatnie gazowana 1 l

NAŁĘCZOWIANKA

Naturalna woda mineralna delikatnie gazowana

1 l
2,69 zł/l
Cena2,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

5.0
z 32 opinii
NAŁĘCZOWIANKA Naturalna woda mineralna Mocniejszy Gaz 1 l

NAŁĘCZOWIANKA

Naturalna woda mineralna Mocniejszy Gaz

1 l
2,69 zł/l
Cena2,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

4.9
z 9 opinii
NAŁĘCZOWIANKA Naturalna woda mineralna Mocniejszy Gaz 500 ml

NAŁĘCZOWIANKA

Naturalna woda mineralna Mocniejszy Gaz

500 ml
4,98 zł/l
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

5.0
z 34 opinii
NAŁĘCZOWIANKA Nał Kids Naturalna woda mineralna niegazowana 2.64 l

NAŁĘCZOWIANKA

Nał Kids Naturalna woda mineralna niegazowana

2.64 l
6,81 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027

4.9
z 15 opinii
NAŁĘCZOWIANKA Nał Junior Naturalna woda mineralna niegazowana 4 l

NAŁĘCZOWIANKA

Nał Junior Naturalna woda mineralna niegazowana

4 l
4,55 zł/l
Cena18,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
Woda od wielu lat posiada niezmienną rekomendację Instytutu Matki i Dziecka, a także najwyższą ocenę w teście PRO-TEST i jest jedyną polską marką, która zdobyła najwyższą notę 3** w konkursie Superior Test Award.
Nałęczowianka zawiera niską zawartość sodu, dzięki czemu można spożywać ją codziennie.

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store