Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Marki

MIONETTO

MIONETTO

.

ProduktyMIONETTOwe Frisco.pl


4.9
z 37 opinii

25% taniej

MIONETTO Prosecco Brut 750 ml

MIONETTO

Prosecco Brut

750 ml
42,65 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena promocyjna31,99 zł
42,60 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka

MIONETTO Asti DOCG 750 ml

MIONETTO

Asti DOCG

750 ml
63,99 zł/l
białe słodkie
słodkie
Cena47,99 zł
Do koszyka

4.5
z 2 opinii
MIONETTO Rosé bezalkoholowe 750 ml

MIONETTO

Rosé bezalkoholowe

750 ml
45,32 zł/l
różowe półwytrawne
półwytrawne
Cena33,99 zł
Do koszyka

5.0
z 49 opinii
MIONETTO Prestige bezalkoholowe 750 ml

MIONETTO

Prestige bezalkoholowe

750 ml
43,59 zł/l
białe półwytrawne
półwytrawne
Cena32,69 zł
Do koszyka

4.8
z 20 opinii
MIONETTO Prosecco Rosé 750 ml

MIONETTO

Prosecco Rosé

750 ml
56,80 zł/l
różowe wytrawne
wytrawne
Cena42,60 zł
Do koszyka

5.0
z 3 opinii
MIONETTO Aperitivo bezalkoholowe 500 ml

MIONETTO

Aperitivo bezalkoholowe

500 ml
73,98 zł/l
Cena36,99 zł
Do koszyka

4.9
z 8 opinii
MIONETTO Aperitivo 500 ml

MIONETTO

Aperitivo

500 ml
69,98 zł/l
Cena34,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store