Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Marki

MERCI

MERCI

Podziękowania, wyrazy miłości, sympatii czy wdzięczności, które trudno wyrazić słowami zastępuje Merci. Słodkie specjały zamknięte w estetycznej bombonierce to radość dla darczyńcy i obdarowanego – adekwatny upominek na wiele okazji. Merci to wyborne czekoladki o wielu smakach – połączenie delikatnej, rozpływającej się w ustach czekolady z wyrazistymi nutami orzecha, słodkiej śmietanki, marcepana czy nugatu.

ProduktyMERCIwe Frisco.pl


4.9
z 81 opinii
MERCI Czekolada gorzka 72% kakao 100 g

MERCI

Czekolada gorzka 72% kakao

100 g
79,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
9,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 01-12-2026

5.0
z 27 opinii
MERCI Czekolada kawowo-śmietankowa 100 g

MERCI

Czekolada kawowo-śmietankowa

100 g
79,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
9,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 01-02-2027

5.0
z 50 opinii
MERCI Czekolada z nadzieniem marcepanowym 100 g

MERCI

Czekolada z nadzieniem marcepanowym

100 g
79,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
9,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka

4.9
z 29 opinii
MERCI Czekolada orzechowo-migdałowa 100 g

MERCI

Czekolada orzechowo-migdałowa

100 g
79,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
9,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka

4.5
z 11 opinii

18% taniej

MERCI Finest Selection Kolekcja czekoladek z musem czekoladowym 210 g

MERCI Finest Selection

Kolekcja czekoladek z musem czekoladowym

210 g
95,19 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna19,99 zł
24,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka

5.0
z 12 opinii

18% taniej

MERCI Finest Selection Kolekcja czekoladek z migdałami 250 g

MERCI Finest Selection

Kolekcja czekoladek z migdałami

250 g
79,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna19,99 zł
24,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka

4.9
z 39 opinii
MERCI Finest Selection Kolekcja czekoladek 250 g

MERCI Finest Selection

Kolekcja czekoladek

250 g
97,96 zł/kg
Cena24,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-12-2026

5.0
z 15 opinii

18% taniej

MERCI Finest Selection Kolekcja czekoladek mlecznych 250 g

MERCI Finest Selection

Kolekcja czekoladek mlecznych

250 g
79,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna19,99 zł
24,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 01-11-2026

4.9
z 22 opinii

18% taniej

MERCI Finest Selection Kolekcja czekoladek deserowych 250 g

MERCI Finest Selection

Kolekcja czekoladek deserowych

250 g
79,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna19,99 zł
24,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka

4.9
z 16 opinii
MERCI Kolekcja czekoladek edycja zimowa 250 g

MERCI

Kolekcja czekoladek edycja zimowa

250 g
99,96 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Merci to marka uznana na całym świecie, ceniona za różnorodność i wysoką jakość. Czekoladki Merci to połączenie tradycyjnego smaku, który nie zmienia się na przestrzeni lat z nowoczesną formą.
.

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store