Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Marki

MAMBA

MAMBA

Mamba znana jest od lat. Szczególnie doceniają ją dzieci, które uwielbiają słodki smak gum rozpuszczalnych oraz przepysznych cukierków. To przekąska na każdą porę dnia - także do szkoły, pracy czy gdziekolwiek zamierzamy spędzać czas.

ProduktyMAMBAwe Frisco.pl


4.9
z 58 opinii
Nowość
MAMBA Gumy rozpuszczalne 106 g

MAMBA

Gumy rozpuszczalne

106 g
39,15 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027

5.0
z 20 opinii
MAMBA Gumy rozpuszczalne o smakach tropikalnych 106 g

MAMBA

Gumy rozpuszczalne o smakach tropikalnych

106 g
39,15 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027

5.0
z 25 opinii
MAMBA Magic Sticks Gumy rozpuszczalne o smakach owocowych 140 g

MAMBA

Magic Sticks Gumy rozpuszczalne o smakach owocowych

140 g
44,64 zł/kg
Cena6,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
Smakołyki zmieszczą się w każdym plecaku, torebce, a nawet kieszeni.

Jeśli cenimy intensywnie owocowe smaki, Gumy rozpuszczalne Mamba z pewnością rozpieszczą nasze kubki smakowe. To pyszności, które powoli rozpuszczają się w ustach pozostawiając niewykle intensywny smak. Do wyboru wiele smaków, jak malina, pomarańcza czy cytryna. Ciekawą opcją są także cukierki.

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store