Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Marki

MAILLE

MAILLE

Maille to kultowa francuska marka musztard, znana od ponad 250 lat i ceniona za doskonałe receptury, które pozwalają odtworzyć smak Francji w dowolnym miejscu na świecie. Produkowane tradycyjnymi metodami musztardy łączą w sobie intensywny aromat z naturalnym składem. Pośród oferowanych przez markę przypraw znaleźć można musztardy klasyczne, jak i te gruboziarniste oraz bardzo kremowe.

ProduktyMAILLEwe Frisco.pl


4.9
z 44 opinii
MAILLE Musztarda oryginalna dijon 215 g

MAILLE

Musztarda oryginalna dijon

215 g
39,49 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-07-2027

4.8
z 20 opinii
MAILLE Musztarda starofrancuska 210 g

MAILLE

Musztarda starofrancuska

210 g
47,57 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-05-2027

5.0
z 5 opinii
MAILLE Musztarda miodowa Dijon 230 g

MAILLE

Musztarda miodowa Dijon

230 g
65,17 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-07-2027

4.5
z 8 opinii
MAILLE Majonez francuski 320 g

MAILLE

Majonez francuski

320 g
68,72 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka

4.7
z 10 opinii
MAILLE Majonez francuski Fins Gourmet 320 g

MAILLE

Majonez francuski Fins Gourmet

320 g
71,84 zł/kg
Cena22,99 zł
Do koszyka
Z ich dodatkiem każda wędlina, sos czy kanapka będą smakować o wiele lepiej. Wybierając produkty tej marki, można zrozumieć, czym jest prawdziwa musztarda.

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store