Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Marki

LAY'S

LAY'S

.

ProduktyLAY'Swe Frisco.pl


4.9
z 74 opinii
LAY'S MAX Strong Chipsy ziemniaczane karbowane o smaku ostrego chilli i limonki 120 g

LAY'S MAX

Strong Chipsy ziemniaczane karbowane o smaku ostrego chilli i limonki

120 g
54,08 zł/kg
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,65 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka

4.9
z 71 opinii
LAY'S Chipsy ziemniaczane o smaku papryki 130 g

LAY'S

Chipsy ziemniaczane o smaku papryki

130 g
49,92 zł/kg
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka

5.0
z 72 opinii
LAY'S Stix Chipsy ziemniaczane o smaku ketchupowym 130 g

LAY'S Stix

Chipsy ziemniaczane o smaku ketchupowym

130 g
49,92 zł/kg
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka

4.9
z 47 opinii
LAY'S Chipsy ziemniaczane o smaku pikantnej papryki 130 g

LAY'S

Chipsy ziemniaczane o smaku pikantnej papryki

130 g
49,92 zł/kg
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka

4.9
z 51 opinii
LAY'S MAX Chipsy ziemniaczane karbowane o smaku papryki 120 g

LAY'S MAX

Chipsy ziemniaczane karbowane o smaku papryki

120 g
72,42 zł/kg
Cena8,69 zł
Do koszyka

4.9
z 140 opinii
LAY'S Chipsy ziemniaczane o smaku papryki 200 g

LAY'S

Chipsy ziemniaczane o smaku papryki

200 g
52,45 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka

5.0
z 68 opinii
LAY'S Chipsy ziemniaczane o smaku pikantnej papryki 200 g

LAY'S

Chipsy ziemniaczane o smaku pikantnej papryki

200 g
54,95 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka

5.0
z 3 opinii
LAY'S Chipsy ziemniaczane o smaku bardzo pikantnym 70 g

LAY'S

Chipsy ziemniaczane o smaku bardzo pikantnym

70 g
85,57 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka

4.8
z 107 opinii
LAY'S Chipsy ziemniaczane solone 130 g

LAY'S

Chipsy ziemniaczane solone

130 g
49,92 zł/kg
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka

5.0
z 45 opinii
LAY'S MAX Chipsy ziemniaczane karbowane solone 120 g

LAY'S MAX

Chipsy ziemniaczane karbowane solone

120 g
72,42 zł/kg
Cena8,69 zł
Do koszyka

4.9
z 124 opinii
LAY'S Chipsy ziemniaczane solone 200 g

LAY'S

Chipsy ziemniaczane solone

200 g
52,45 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka

4.9
z 111 opinii
LAY'S Chipsy ziemniaczane o smaku zielonej cebulki 130 g

LAY'S

Chipsy ziemniaczane o smaku zielonej cebulki

130 g
49,92 zł/kg
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,89 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka

4.5
z 6 opinii
LAY'S Chispy ziemniaczane o smaku zielonej cebulki 40 g

LAY'S

Chispy ziemniaczane o smaku zielonej cebulki

40 g
99,75 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka

5.0
z 68 opinii
LAY'S MAX Chipsy ziemniaczane karbowane o smaku zielonej cebulki 120 g

LAY'S MAX

Chipsy ziemniaczane karbowane o smaku zielonej cebulki

120 g
72,92 zł/kg
Cena8,75 zł
Do koszyka

5.0
z 123 opinii
LAY'S Chipsy ziemniaczane o smaku zielonej cebulki 200 g

LAY'S

Chipsy ziemniaczane o smaku zielonej cebulki

200 g
54,95 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka

4.9
z 65 opinii
LAY'S Oven Baked Pieczone formowane chipsy ziemniaczane o smaku kurek w śmietanowym sosie 110 g

LAY'S Oven Baked

Pieczone formowane chipsy ziemniaczane o smaku kurek w śmietanowym sosie

110 g
79,91 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka

4.9
z 69 opinii
LAY'S Oven Baked Pieczone formowane chipsy ziemniaczane solone 110 g

LAY'S Oven Baked

Pieczone formowane chipsy ziemniaczane solone

110 g
77,18 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka

4.9
z 47 opinii
LAY'S Oven Baked Pieczone formowane chipsy ziemniaczane o smaku grillowanej papryki 110 g

LAY'S Oven Baked

Pieczone formowane chipsy ziemniaczane o smaku grillowanej papryki

110 g
81,73 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka

5.0
z 53 opinii
LAY'S Oven Baked Pieczone formowane chipsy ziemniaczane o smaku grillowanych warzyw 110 g

LAY'S Oven Baked

Pieczone formowane chipsy ziemniaczane o smaku grillowanych warzyw

110 g
79,91 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka

5.0
z 38 opinii
LAY'S Oven Baked Pieczone formowane chipsy ziemniaczane o smaku jogurtu z ziołami 110 g

LAY'S Oven Baked

Pieczone formowane chipsy ziemniaczane o smaku jogurtu z ziołami

110 g
77,18 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka

5.0
z 69 opinii
LAY'S Oven Baked Pieczone formowane chipsy ziemniaczane o smaku grillowanej papryki. 180 g

LAY'S Oven Baked

Pieczone formowane chipsy ziemniaczane o smaku grillowanej papryki.

180 g
60,50 zł/kg
Cena10,89 zł
Do koszyka

4.9
z 45 opinii
LAY'S Oven Baked Pieczone formowane chipsy ziemniaczane o smaku jogurtu z ziołami 180 g

LAY'S Oven Baked

Pieczone formowane chipsy ziemniaczane o smaku jogurtu z ziołami

180 g
60,50 zł/kg
Cena10,89 zł
Do koszyka

4.8
z 56 opinii
LAY'S Chipsy ziemniaczane o smaku śmietankowego serka z ziołami 130 g

LAY'S

Chipsy ziemniaczane o smaku śmietankowego serka z ziołami

130 g
49,92 zł/kg
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka

5.0
z 36 opinii
Nowość
LAY'S MAX Strong Chipsy ziemniaczane karbowane o smaku sera i ostrej papryki 120 g

LAY'S MAX

Strong Chipsy ziemniaczane karbowane o smaku sera i ostrej papryki

120 g
72,42 zł/kg
Cena8,69 zł
Do koszyka

5.0
z 4 opinii
LAY'S Oven Baked Pieczone chipsy ziemniaczane o smaku pieczonego camemberta w miodzie 110 g

LAY'S Oven Baked

Pieczone chipsy ziemniaczane o smaku pieczonego camemberta w miodzie

110 g
81,73 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka

4.9
z 72 opinii
LAY'S Chipsy ziemniaczane o smaku śmietankowego serka z ziołami 200 g

LAY'S

Chipsy ziemniaczane o smaku śmietankowego serka z ziołami

200 g
52,45 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka

4.5
z 4 opinii
LAY'S Chipsy ziemniaczane o smaku słodkiego tajskiego sosu chili 130 g

LAY'S

Chipsy ziemniaczane o smaku słodkiego tajskiego sosu chili

130 g
69,15 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka

4.8
z 4 opinii
LAY'S MAX Chipsy ziemniaczane karbowane o smaku słodkiego sosu musztardowego 120 g

LAY'S MAX

Chipsy ziemniaczane karbowane o smaku słodkiego sosu musztardowego

120 g
74,92 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka

5.0
z 9 opinii
LAY'S MAX Chipsy ziemniaczane karbowane o smaku grilowanego wołowego burgera 190 g

LAY'S MAX

Chipsy ziemniaczane karbowane o smaku grilowanego wołowego burgera

190 g
54,68 zł/kg
Cena10,39 zł
Do koszyka

5.0
z 24 opinii
LAY'S Oven Baked Krakersy wielozbożowe o smaku pomidora z bazylią 80 g

LAY'S Oven Baked

Krakersy wielozbożowe o smaku pomidora z bazylią

80 g
82,38 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka

4.9
z 31 opinii
LAY'S Oven Baked Krakersy wielozbożowe o smaku czerwonej papryki w ziołach 80 g

LAY'S Oven Baked

Krakersy wielozbożowe o smaku czerwonej papryki w ziołach

80 g
82,38 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka

5.0
z 30 opinii
LAY'S Oven Baked Krakersy wielozbożowe o smaku warzyw z zieloną cebulką 80 g

LAY'S Oven Baked

Krakersy wielozbożowe o smaku warzyw z zieloną cebulką

80 g
82,38 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka

5.0
z 26 opinii
LAY'S BUGLES Przekąska kukurydziana o smaku sera 75 g

LAY'S BUGLES

Przekąska kukurydziana o smaku sera

75 g
93,20 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka

4.9
z 32 opinii
LAY'S BUGLES Przekąska kukurydziana o smaku papryki 75 g

LAY'S BUGLES

Przekąska kukurydziana o smaku papryki

75 g
93,20 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store