Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Marki

LACTACYD

LACTACYD

.

ProduktyLACTACYDwe Frisco.pl


4.9
z 37 opinii
LACTACYD Femina Chusteczki do higieny intymnej 15 szt. 1 szt

LACTACYD Femina

Chusteczki do higieny intymnej 15 szt.

1 szt
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2029

4.9
z 19 opinii
LACTACYD Femina Emulsja do codziennej higieny intymnej 200 ml

LACTACYD Femina

Emulsja do codziennej higieny intymnej

200 ml
89,25 zł/l
Cena17,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-02-2029

5.0
z 17 opinii
LACTACYD Femina Emulsja do Higieny Intymnej 200 ml

LACTACYD Femina

Emulsja do Higieny Intymnej

200 ml
84,95 zł/l
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2027

5.0
z 9 opinii
LACTACYD Fresh Żel do higieny intymnej 200 ml

LACTACYD Fresh

Żel do higieny intymnej

200 ml
89,25 zł/l
Cena17,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2029

5.0
z 5 opinii
LACTACYD Plus+ Płyn ginekologiczny do higieny intymnej 200 ml

LACTACYD Plus+

Płyn ginekologiczny do higieny intymnej

200 ml
94,95 zł/l
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-02-2029

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store