Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Marki

KNOPPERS

KNOPPERS

Marka KNOPPERS zajmuje się produkcją wyjątkowo smacznych słodkich przekąsek charakteryzujących się pełnym, słodkim smakiem. Produkty opatrzone znakiem towarowym KNOPPERS przynoszą chwilę słodkiego zapomnienia oraz oderwania od codziennego zabiegania dając jednocześnie czystą radość wynikającą z konsumpcji. KNOPPERS powstaje z połączenia zaawansowanych technologii produkcyjnych oraze specjalnie dobieranych składników najwyższej jakości.

ProduktyKNOPPERSwe Frisco.pl


5.0
z 24 opinii
KNOPPERS Baton waflowy z nadzieniem orzechowym 3 szt. 120 g

KNOPPERS

Baton waflowy z nadzieniem orzechowym 3 szt.

120 g
58,25 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
7,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka

4.9
z 111 opinii
KNOPPERS Wafelek orzechowy 3x25g 75 g

KNOPPERS

Wafelek orzechowy 3x25g

75 g
70,53 zł/kg
Cena5,29 zł
Do koszyka

KNOPPERS WN Mini wafelki 200 g

KNOPPERS

WN Mini wafelki

200 g
74,95 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka

5.0
z 35 opinii
KNOPPERS Wafelek orzechowy 25 g

KNOPPERS

Wafelek orzechowy

25 g
79,60 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka

4.9
z 28 opinii
KNOPPERS Wafelek orzechowy z jogurtem 25 g

KNOPPERS

Wafelek orzechowy z jogurtem

25 g
79,60 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-11-2026

4.9
z 24 opinii
KNOPPERS Wafelek mleczno-orzechowy 25 g

KNOPPERS

Wafelek mleczno-orzechowy

25 g
79,60 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-01-2027

4.9
z 16 opinii
KNOPPERS Wafelek z orzechami ziemnymi 25 g

KNOPPERS

Wafelek z orzechami ziemnymi

25 g
79,60 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka

5.0
z 36 opinii
KNOPPERS Baton Orzeszki Ziemne Baton z orzeszki ziemnymi 3 szt. 120 g

KNOPPERS Baton Orzeszki Ziemne

Baton z orzeszki ziemnymi 3 szt.

120 g
64,58 zł/kg
Cena7,75 zł
Do koszyka

4.9
z 13 opinii
KNOPPERS Baton orzechowy 40 g

KNOPPERS

Baton orzechowy

40 g
78,75 zł/kg
Cena3,15 zł
Do koszyka

5.0
z 12 opinii
KNOPPERS Baton orzechowy Dark 40 g

KNOPPERS

Baton orzechowy Dark

40 g
78,75 zł/kg
Cena3,15 zł
Do koszyka
Dzięki swojemu profesjonalizmowi oraz pasji w świadczeniu jedynie tego, co najlepsze marka cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem ze strony milionów zadowolonych klientów.

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store