Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Marki

KANOKWAN

KANOKWAN

Kanokwan to marka, która przypadnie do gustu wszystkim fanom kuchni Dalekiego Wschodu. Ta rodzinna firma mająca ponad 30 lat doświadczenia na rynku proponuje szeroką gamę azjatyckich przypraw oraz past, które odmienią smak każdego dania i przeniosą mentalnie na ulice Bangkoku i innych miast Tajlandii. Dzięki nim przygotować można klasyczne pad thai, zupę tom kha czy klasyczne curry o intensywnym smaku w kilku wersjach pod względem pikantności.

ProduktyKANOKWANwe Frisco.pl


5.0
z 40 opinii

16% taniej

KANOKWAN Pasta curry czerwona bezglutenowa 50 g

KANOKWAN

Pasta curry czerwona bezglutenowa

50 g
97,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,89 zł
5,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-08-2027

5.0
z 18 opinii
KANOKWAN Pasta curry żółta bezglutenowa 50 g

KANOKWAN

Pasta curry żółta bezglutenowa

50 g
115,80 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-09-2027

4.9
z 14 opinii
KANOKWAN Pasta curry zielona bezglutenowa 50 g

KANOKWAN

Pasta curry zielona bezglutenowa

50 g
115,80 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2027

4.9
z 10 opinii
KANOKWAN Pasta Tom Yum bezglutenowa 30 g

KANOKWAN

Pasta Tom Yum bezglutenowa

30 g
193,00 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-07-2027

4.9
z 11 opinii
KANOKWAN Pasta Pad Thai bezglutenowa 72 g

KANOKWAN

Pasta Pad Thai bezglutenowa

72 g
80,42 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-04-2027
Przyprawy KanoKwan powstają wyłącznie z najlepszych, oryginalnych składników.

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store