Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Marki

JOVI

JOVI

Jovi jest marką od wielu lat produkującą wysokiej jakości przetwory mleczne o niskiej zawartości tłuszczu, które charakteryzują się bogatym, pełnym smakiem oraz delikatną konsystencją. Produkty Jovi są często wybierane przez klientów w różnym wieku będących zarówno na dietach specjalistycznych jak i indywidualnych. W trosce o zapewnienie klientom produktów jedynie najwyższej jakości, powstają one z możliwie najlepszych składników.

ProduktyJOVIwe Frisco.pl


5.0
z 109 opinii
JOVI Duet Napój jogurtowy o smaku banan-truskawka 350 g

JOVI Duet

Napój jogurtowy o smaku banan-truskawka

350 g
7,69 zł/kg
Cena2,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni

4.9
z 89 opinii
JOVI Duet Napój jogurtowy o smaku truskawka-kiwi 350 g

JOVI Duet

Napój jogurtowy o smaku truskawka-kiwi

350 g
7,69 zł/kg
Cena2,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni

5.0
z 32 opinii
JOVI Duet Napój jogurtowy o smaku mango-marakuja 350 g

JOVI Duet

Napój jogurtowy o smaku mango-marakuja

350 g
7,69 zł/kg
Cena2,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni

4.9
z 99 opinii
JOVI Duet Napój jogurtowy o smaku jagoda-wiśnia 350 g

JOVI Duet

Napój jogurtowy o smaku jagoda-wiśnia

350 g
7,69 zł/kg
Cena2,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni

4.9
z 65 opinii
JOVI Duet Napój jogurtowy o smaku malina-czerwona porzeczka 350 g

JOVI Duet

Napój jogurtowy o smaku malina-czerwona porzeczka

350 g
7,69 zł/kg
Cena2,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni

5.0
z 65 opinii
JOVI Duet Napój jogurtowy o smaku melon-truskawka 350 g

JOVI Duet

Napój jogurtowy o smaku melon-truskawka

350 g
7,69 zł/kg
Cena2,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni

5.0
z 13 opinii
JOVI Duet Napój jogurtowy o smaku cytryna-ciastko 350 g

JOVI Duet

Napój jogurtowy o smaku cytryna-ciastko

350 g
8,54 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka

5.0
z 27 opinii
JOVI Duet Napój jogurtowy o smaku jagoda-wanilia 350 g

JOVI Duet

Napój jogurtowy o smaku jagoda-wanilia

350 g
8,54 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Jovi kojarzy się klientom jednoznacznie z profesjonalizmem, rzetelnością oraz najwyższą jakością, dzięki czemu firma notuje ustawiczny wzrost sprzedaży swoich artykułów.

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store