Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Marki

GULLON

GULLON

Gullon to firma, która od lat zapewnia świetnej jakości produkty uwielbiane przez miłośników słodkich przekąsek. Wyjatkowa kruchość, ciekawe dodatki oraz propozycje dla osób nie tolerujacych glutenu lub unikających cukru. To ciastka o wyjatkowym smaku.

ProduktyGULLONwe Frisco.pl


4.9
z 63 opinii
GULLON Pełnoziarniste ciastka owsiane bez cukru 280 g

GULLON

Pełnoziarniste ciastka owsiane bez cukru

280 g
32,82 zł/kg
Cena9,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-01-2027

5.0
z 26 opinii
GULLON Ciastka z kawałkami czekolady bez cukru 150 g

GULLON

Ciastka z kawałkami czekolady bez cukru

150 g
62,60 zł/kg
Cena9,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-03-2027

5.0
z 37 opinii
GULLON Bezglutenowe ciastka z kawałkami czekolady bez cukru 130 g

GULLON

Bezglutenowe ciastka z kawałkami czekolady bez cukru

130 g
63,00 zł/kg
Cena8,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-01-2027

4.9
z 41 opinii
GULLON Diet Nature Herbatniki pełnoziarniste bez dodatku cukru 170 g

GULLON Diet Nature

Herbatniki pełnoziarniste bez dodatku cukru

170 g
39,71 zł/kg
Cena6,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-03-2027

5.0
z 35 opinii
GULLON Bezglutenowe ciastka z owsem i pomarańczami 180 g

GULLON

Bezglutenowe ciastka z owsem i pomarańczami

180 g
52,17 zł/kg
Cena9,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-11-2026

4.9
z 19 opinii
GULLON Markizy kakaowe z kremem waniliowym 147 g

GULLON

Markizy kakaowe z kremem waniliowym

147 g
56,80 zł/kg
Cena8,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-11-2026

4.9
z 56 opinii
GULLON Kruche ciastka maślane bez cukru 330 g

GULLON

Kruche ciastka maślane bez cukru

330 g
30,27 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027

5.0
z 24 opinii
GULLON Ciastka z nadzieniem kakowym bez cukru 250 g

GULLON

Ciastka z nadzieniem kakowym bez cukru

250 g
39,56 zł/kg
Cena9,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-04-2027

4.8
z 43 opinii
GULLON Diet Nature Pełnoziarniste ciastka z ciemną czekoladą bez cukru 270 g

GULLON Diet Nature

Pełnoziarniste ciastka z ciemną czekoladą bez cukru

270 g
48,11 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-03-2027

4.9
z 36 opinii
GULLON Herbatniki bez cukru 200 g

GULLON

Herbatniki bez cukru

200 g
36,25 zł/kg
Cena7,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2027

4.8
z 19 opinii
GULLON Bezglutenowe ciastka z kremem czekoladowym 225 g

GULLON

Bezglutenowe ciastka z kremem czekoladowym

225 g
63,96 zł/kg
Cena14,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-11-2026

4.9
z 20 opinii
GULLON Herbatniki z czekoladą bez dodatku cukru 150 g

GULLON

Herbatniki z czekoladą bez dodatku cukru

150 g
88,33 zł/kg
Cena13,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-02-2027

4.8
z 19 opinii
GULLON Tartaletki z czekoladą bez cukru 186 g

GULLON

Tartaletki z czekoladą bez cukru

186 g
64,46 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2027

5.0
z 10 opinii
GULLON MARIA Ciastka bezglutenowe 380 g

GULLON

MARIA Ciastka bezglutenowe

380 g
30,39 zł/kg
Cena11,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-12-2026

4.9
z 24 opinii
GULLON Wafelki z nadzieniem czekoladowym bez cukru 60 g

GULLON

Wafelki z nadzieniem czekoladowym bez cukru

60 g
49,17 zł/kg
Cena2,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-01-2027

4.9
z 16 opinii
GULLON Wafelki z nadzieniem waniliowym bez cukru 60 g

GULLON

Wafelki z nadzieniem waniliowym bez cukru

60 g
49,17 zł/kg
Cena2,95 zł
Do koszyka

4.9
z 10 opinii
GULLON Wafle z nadzieniem o smaku waniliowym bez cukru 180 g

GULLON

Wafle z nadzieniem o smaku waniliowym bez cukru

180 g
55,50 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-12-2026

4.9
z 11 opinii
GULLON Ciastka BIO z ziarnami zbóż 170 g

GULLON

Ciastka BIO z ziarnami zbóż

170 g
53,82 zł/kg
Cena9,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2026
Są kruche, idealne do kawy lub po prostu jako przekąska o dowolnej porze dnia.

Do wyboru mamy ciekawe rodzaje ciastek, które przypadną do gustu zarówno dorosłym, jak i dzieciom. Ciastka owsiane Gullon to idealna propozycja dla dbających o linię. Nie zawierają cukru, a mimo to smakują po prostu przepysznie. Nie brakuje również kruchych ciasteczek z czekoladą.

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store