Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Marki

FLIPS

FLIPS

.

ProduktyFLIPSwe Frisco.pl


5.0
z 103 opinii
FLIPS Chrupki kukurydziane 50 g

FLIPS

Chrupki kukurydziane

50 g
33,00 zł/kg
Cena1,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-12-2026

4.9
z 35 opinii
FLIPS Pałeczki kukurydziane 40 g

FLIPS

Pałeczki kukurydziane

40 g
59,75 zł/kg
Cena2,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-01-2027

4.9
z 64 opinii
FLIPS Ryż chrupiący 50 g

FLIPS

Ryż chrupiący

50 g
53,80 zł/kg
Cena2,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2027

5.0
z 96 opinii
FLIPS Chrupki kukurydziane o smaku czekoladowym 70 g

FLIPS

Chrupki kukurydziane o smaku czekoladowym

70 g
38,43 zł/kg
Cena2,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2026

4.9
z 32 opinii
FLIPS Chrupki kukurydziane o smaku toffi 70 g

FLIPS

Chrupki kukurydziane o smaku toffi

70 g
49,86 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2026

5.0
z 43 opinii
FLIPS Chrupki kukurydziane o smaku truskawkowym 70 g

FLIPS

Chrupki kukurydziane o smaku truskawkowym

70 g
39,86 zł/kg
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-12-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store