Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Marki

DIET FOOD

DIET FOOD

Dla osób dbających o zdrowie liczy się przede wszystkim dobra jakość produktów. Takie są właśnie propozycje marki Diet Food. To seria skierowana do osób szukających alternatywnych rozwiązań dla codziennych produktów.

ProduktyDIET FOODwe Frisco.pl


4.9
z 9 opinii
DIET FOOD Makaron konjac spaghetti bezglutenowy 270 g

DIET FOOD

Makaron konjac spaghetti bezglutenowy

270 g
37,00 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-05-2027

4.8
z 16 opinii
DIET FOOD Makaron konjac fettucine (wstążki) bezglutenowy 270 g

DIET FOOD

Makaron konjac fettucine (wstążki) bezglutenowy

270 g
37,00 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka

4.8
z 5 opinii
DIET FOOD Makaron konjac noodle (nudle) bezglutenowy 270 g

DIET FOOD

Makaron konjac noodle (nudle) bezglutenowy

270 g
37,00 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-05-2027

4.2
z 5 opinii
DIET FOOD Granola KETO BIO 200 g

DIET FOOD

Granola KETO BIO

200 g
99,95 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-12-2026
Nie zawiodą się także dbający o linię. Produkty te pozwalają oczyścić organizm, dostarczyć sobie witamin, a do tego pysznie smakują i urozmaicają każdą dietę.

Zdecydowanie warto zwrócić uwagę na coraz bardziej popularne nasionka chia, czyli nasiona szałwii hiszpańskiej Diet Food oraz sproszkowane algi, czy ziarna kakaowca. Wszyskie te produkty oznaczone są jako BIO, co znaczy, że do ich produkcji wykorzystano ekologiczne składniki.

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store