Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Marki

DELICJE SZAMPAŃSKIE

DELICJE SZAMPAŃSKIE

Delicje Szampańskie towarzyszą na polskich stołach w formie deseru od wielu dekad, smakując tak samo wyjątkowo jak niegdyś. Ich sekretem jest specjalnie opracowana receptura, która, która oparta jest na polskich tradycjach. Jednocześnie Delicje Szampańskie nie odbiegają jakością od współczesnych smakołyków, jak również opakowaniem, które można wielokrotnie otwierać i zamykać.

ProduktyDELICJE SZAMPAŃSKIEwe Frisco.pl


4.9
z 155 opinii
DELICJE SZAMPAŃSKIE Biszkopty z galaretką pomarańczową 147 g

DELICJE SZAMPAŃSKIE

Biszkopty z galaretką pomarańczową

147 g
37,35 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka

4.9
z 117 opinii
DELICJE SZAMPAŃSKIE Biszkopty z galaretką malinową 147 g

DELICJE SZAMPAŃSKIE

Biszkopty z galaretką malinową

147 g
37,35 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka

4.9
z 87 opinii
DELICJE SZAMPAŃSKIE Biszkopty z galaretką wiśniową 147 g

DELICJE SZAMPAŃSKIE

Biszkopty z galaretką wiśniową

147 g
37,35 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka

5.0
z 73 opinii
DELICJE SZAMPAŃSKIE Biszkopty z galaretką o smaku jagodowym oblewane czekoladą 147 g

DELICJE SZAMPAŃSKIE

Biszkopty z galaretką o smaku jagodowym oblewane czekoladą

147 g
37,35 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka

4.9
z 31 opinii
DELICJE SZAMPAŃSKIE Biszkopty z galaretką morelową 147 g

DELICJE SZAMPAŃSKIE

Biszkopty z galaretką morelową

147 g
37,35 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka

4.9
z 87 opinii
DELICJE SZAMPAŃSKIE Biszkopty z galaretką wiśniową 294 g

DELICJE SZAMPAŃSKIE

Biszkopty z galaretką wiśniową

294 g
36,22 zł/kg
Cena10,65 zł
Do koszyka

4.9
z 77 opinii
DELICJE SZAMPAŃSKIE Biszkopty z galaretką malinową 294 g

DELICJE SZAMPAŃSKIE

Biszkopty z galaretką malinową

294 g
36,22 zł/kg
Cena10,65 zł
Do koszyka

5.0
z 163 opinii
DELICJE SZAMPAŃSKIE Biszkopty z galaretką pomarańczową 294 g

DELICJE SZAMPAŃSKIE

Biszkopty z galaretką pomarańczową

294 g
36,22 zł/kg
Cena10,65 zł
Do koszyka
Istotą tego pysznego deseru jest połączenie różnych struktur oraz rozbudowana gama smakowa, która trafi w nawet najbardziej wymagające podniebienia. Delicje Szampańskie to miękki biszkopt, którego wierzch pokrywa smaczna galaretka. Całość jest połączona czekoladową polewą, która spaja wszystkie składniki w pyszną delicję.
.

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store