Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Marki

COCA-COLA

COCA-COLA

Coca-Cola to marka napojów, których nikomu nie trzeba przedstawiać.
Od wielu lat jest to światowy numer jeden na rynku napojów gazowanych. Jej unikalny smak kochają miliony ludzi i za każdym razem do niego wracają.

ProduktyCOCA-COLAwe Frisco.pl


4.9
z 414 opinii
COCA-COLA ZERO Napój gazowany 1.5 l

COCA-COLA ZERO

Napój gazowany

1.5 l
4,33 zł/l
4,56 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka

5.0
z 428 opinii
COCA-COLA Napój gazowany 1.5 l

COCA-COLA

Napój gazowany

1.5 l
4,79 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,99 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 2,50 zł
Do koszyka

4.9
z 64 opinii

50% taniej

COCA-COLA Napój gazowany 330 ml

COCA-COLA

Napój gazowany

330 ml
7,03 zł/l
Promocja
Cena promocyjna2,32 zł
4,65 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-03-2027

5.0
z 25 opinii
COCA-COLA Napój gazowany (szkło) 3.96 l

COCA-COLA

Napój gazowany (szkło)

3.96 l
16,64 zł/l
Frisco poleca
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

5.0
z 45 opinii
COCA-COLA Napój gazowany (szkło) (cena zawiera 0,40 zł kaucji za butelkę) 250 ml

COCA-COLA

Napój gazowany (szkło) (cena zawiera 0,40 zł kaucji za butelkę)

250 ml
17,56 zł/l
Cena4,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-02-2027

4.9
z 63 opinii
COCA-COLA Napój gazowany 200 ml

COCA-COLA

Napój gazowany

200 ml
15,95 zł/l
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2027

4.9
z 29 opinii
COCA-COLA ZERO Zero cukru zero kofeiny 330 ml

COCA-COLA ZERO

Zero cukru zero kofeiny

330 ml
13,91 zł/l
Cena4,59 zł
Do koszyka

5.0
z 43 opinii
COCA-COLA ZERO Napój gazowany 200 ml

COCA-COLA ZERO

Napój gazowany

200 ml
16,75 zł/l
friscontowa cena
Cena3,35 zł
Do koszyka

5.0
z 131 opinii
COCA-COLA Napój gazowany 850 ml

COCA-COLA

Napój gazowany

850 ml
8,18 zł/l
Cena6,95 zł
Do koszyka

4.9
z 122 opinii
COCA-COLA ZERO Napój gazowany 850 ml

COCA-COLA ZERO

Napój gazowany

850 ml
8,22 zł/l
friscontowa cena
Cena6,99 zł
Do koszyka

4.9
z 51 opinii
COCA-COLA Napój gazowany 500 ml

COCA-COLA

Napój gazowany

500 ml
10,90 zł/l
Cena5,45 zł
Do koszyka

4.9
z 27 opinii
COCA-COLA ZERO Napój gazowany 6 x 330 ml 1.98 l

COCA-COLA ZERO

Napój gazowany 6 x 330 ml

1.98 l
12,62 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka

4.8
z 11 opinii
COCA-COLA ZERO Napój gazowany (szkło) (cena zawiera 0,40 zł kaucji za butelkę) 250 ml

COCA-COLA ZERO

Napój gazowany (szkło) (cena zawiera 0,40 zł kaucji za butelkę)

250 ml
17,96 zł/l
Cena4,49 zł
Do koszyka

4.9
z 15 opinii
COCA-COLA ZERO Napój gazowany 500 ml

COCA-COLA ZERO

Napój gazowany

500 ml
11,38 zł/l
Cena5,69 zł
Do koszyka

4.9
z 53 opinii
COCA-COLA CHERRY Napój gazowany 850 ml

COCA-COLA CHERRY

Napój gazowany

850 ml
8,69 zł/l
Cena7,39 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka

4.9
z 32 opinii
COCA-COLA Napój gazowany 6 x 330 ml 1.98 l

COCA-COLA

Napój gazowany 6 x 330 ml

1.98 l
14,29 zł/l
Cena28,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-01-2027

5.0
z 74 opinii
COCA-COLA ZERO Napój gazowany 330 ml

COCA-COLA ZERO

Napój gazowany

330 ml
13,00 zł/l
friscontowa cena
Cena4,29 zł
Do koszyka

4.9
z 48 opinii
COCA-COLA ZERO Lime napój gazowany 850 ml

COCA-COLA ZERO

Lime napój gazowany

850 ml
9,16 zł/l
Cena7,79 zł
Do koszyka

4.9
z 17 opinii
COCA-COLA ZERO Zero cukru zero kofeiny 500 ml

COCA-COLA ZERO

Zero cukru zero kofeiny

500 ml
11,38 zł/l
Cena5,69 zł
Do koszyka

5.0
z 5 opinii
COCA-COLA LEMON Napój gazowany 330 ml

COCA-COLA LEMON

Napój gazowany

330 ml
15,12 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2027

4.8
z 6 opinii
COCA-COLA LEMON Napój gazowany 850 ml

COCA-COLA LEMON

Napój gazowany

850 ml
8,22 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka

4.9
z 8 opinii
COCA-COLA CHERRY Napój gazowany 500 ml

COCA-COLA CHERRY

Napój gazowany

500 ml
9,98 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka

5.0
z 10 opinii
COCA-COLA ZERO Napój gazowany bez cukru (szkło) 3.96 l

COCA-COLA ZERO

Napój gazowany bez cukru (szkło)

3.96 l
16,33 zł/l
Frisco poleca
Produkt chwilowo niedostępny
Kaucja: + 6,00 zł
Zamienniki
Coca-Cola dostępna jest w kilku wariantach, jest to oryginalny smak, a także wariant Zero, który nie zawiera cukru ani kalorii. Poza tymi dwoma dostępne na rynku są Coca-Cola Light oraz Life i Cherry. Coca-Cola to również bezpośredni producent napojów takich jak Fanta i Sprite.
Coca-Cola jest dostępna w wielu wariantach pojemnościowych: puszki 200 ml i 330 ml, butelki szklane 250 ml, butelki plastikowe 500 ml, 1 l oraz 1,5 l i 2,25 l.

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store