Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Marki

BREF

BREF

Bref to marka zajmująca się produkcją chemii gospodarczej, która działa na rynku już od 1968 roku. Henkel stworzył ją z myślą o kompleksowym czyszczeniu toalet oraz ochronie ich przed groźnymi bakteriami i wirusami, które są niebezpieczne dla organizmu człowieka. Bref uczula na dbanie o czystość toalet w domu, miejscu pracy czy publicznych, nie tylko regularne mycie ochroni nasz dom przed brudem i wynikającymi z niego siedliskami zarazków.

ProduktyBREFwe Frisco.pl


5.0
z 1 opinii

15% taniej

BREF Zawieszka do WC Kwiatowa Świeżość 4x50g 1 szt

BREF

Zawieszka do WC Kwiatowa Świeżość 4x50g

1 szt
Promocja
Cena promocyjna19,99 zł
23,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-01-2028

4.9
z 31 opinii
BREF Zawieszka do WC Soczysta Cytryna 4x50g 1 szt

BREF

Zawieszka do WC Soczysta Cytryna 4x50g

1 szt
Promocja
Cena promocyjna19,99 zł
21,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028

5.0
z 9 opinii

15% taniej

BREF Zawieszka do WC Lawenda i Sosna 4x50g 1 szt

BREF

Zawieszka do WC Lawenda i Sosna 4x50g

1 szt
Promocja
Cena promocyjna19,99 zł
23,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2028

4.9
z 17 opinii
BREF Zawieszka do WC Morska Bryza i Soczysta Cytryna 4x50g 1 szt

BREF

Zawieszka do WC Morska Bryza i Soczysta Cytryna 4x50g

1 szt
Promocja
Cena promocyjna19,99 zł
21,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-12-2027

5.0
z 26 opinii
BREF Zawieszka do WC Kwiatowa Świeżość 3x50g 1 szt

BREF

Zawieszka do WC Kwiatowa Świeżość 3x50g

1 szt
Cena18,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031

4.8
z 31 opinii
BREF Zawieszka do WC Soczysta Cytryna 3x50g 1 szt

BREF

Zawieszka do WC Soczysta Cytryna 3x50g

1 szt
Cena18,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-12-2027

4.9
z 17 opinii
BREF Zawieszka do WC Soczysta Cytryna 2x50g 1 szt

BREF

Zawieszka do WC Soczysta Cytryna 2x50g

1 szt
Cena14,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-01-2028

5.0
z 46 opinii
BREF Zawieszka do WC Lawendowe Pole 3x50g 1 szt

BREF

Zawieszka do WC Lawendowe Pole 3x50g

1 szt
Cena18,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2028

4.9
z 21 opinii
BREF Zawieszka do WC Lawendowe Pole 2x50g 1 szt

BREF

Zawieszka do WC Lawendowe Pole 2x50g

1 szt
Cena14,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-01-2028

5.0
z 40 opinii
BREF Zawieszka do WC Sosna 3x50g 1 szt

BREF

Zawieszka do WC Sosna 3x50g

1 szt
Cena18,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-02-2028

4.9
z 24 opinii
BREF Zawieszka do WC Sosna 6x50g 1 szt

BREF

Zawieszka do WC Sosna 6x50g

1 szt
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2031

4.8
z 20 opinii
BREF Zawieszka do WC Sosna 2x50g 1 szt

BREF

Zawieszka do WC Sosna 2x50g

1 szt
Cena14,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2028

4.8
z 43 opinii
BREF Zawieszka do WC Morska Bryza 3x50g 1 szt

BREF

Zawieszka do WC Morska Bryza 3x50g

1 szt
Cena18,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-03-2028

4.8
z 18 opinii
BREF Zawieszka do WC Morska Bryza 2x50g 1 szt

BREF

Zawieszka do WC Morska Bryza 2x50g

1 szt
Cena14,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2028

4.8
z 6 opinii
BREF Zawieszka do WC Delikatna Magnolia 3x50g 1 szt

BREF

Zawieszka do WC Delikatna Magnolia 3x50g

1 szt
Cena24,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-01-2029

4.8
z 5 opinii
BREF Zawieszka do WC Delikatna Magnolia 2x50g 1 szt

BREF

Zawieszka do WC Delikatna Magnolia 2x50g

1 szt
Cena17,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-02-2029

5.0
z 5 opinii
BREF Zawieszka do WC Czarujący Jaśmin 3x50g 1 szt

BREF

Zawieszka do WC Czarujący Jaśmin 3x50g

1 szt
Cena24,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-01-2029

4.9
z 23 opinii
BREF Zawieszka do WC Świeże Kwiaty 2x50g 1 szt

BREF

Zawieszka do WC Świeże Kwiaty 2x50g

1 szt
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-03-2028

4.8
z 9 opinii
BREF Zawieszka myjąco-zapachowa do WC Ocean Arktyczny 2x42g 1 szt

BREF

Zawieszka myjąco-zapachowa do WC Ocean Arktyczny 2x42g

1 szt
Cena18,99 zł
Do koszyka

5.0
z 12 opinii
BREF Zawieszka myjąco-zapachowa do WC Wiosenny Deszcz 2x42g 1 szt

BREF

Zawieszka myjąco-zapachowa do WC Wiosenny Deszcz 2x42g

1 szt
Cena18,99 zł
Do koszyka

5.0
z 11 opinii
BREF Zawieszka do WC Lawendowe Pole 1x50g 50 g

BREF

Zawieszka do WC Lawendowe Pole 1x50g

50 g
179,80 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-01-2028

4.9
z 16 opinii
BREF Zawieszka do WC Soczysta Cytryna 1x50g 50 g

BREF

Zawieszka do WC Soczysta Cytryna 1x50g

50 g
179,80 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2028

4.9
z 14 opinii
BREF Color Aktiv Zawieszka do WC - Morski 2x50g 1 szt

BREF Color Aktiv

Zawieszka do WC - Morski 2x50g

1 szt
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2028

4.9
z 18 opinii
BREF Zawieszka do WC Eukaliptus 2x50g 1 szt

BREF

Zawieszka do WC Eukaliptus 2x50g

1 szt
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2028

5.0
z 43 opinii
BREF Zawieszka do WC Lemon 6x50g 1 szt

BREF

Zawieszka do WC Lemon 6x50g

1 szt
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2031

4.9
z 20 opinii
BREF Color Aktiv Zawieszka do WC - Eukaliptus 3x50g 50 g

BREF Color Aktiv

Zawieszka do WC - Eukaliptus 3x50g

50 g
483,00 zł/kg
Cena24,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-01-2029

4.8
z 4 opinii
BREF Color Aktiv Zawieszka do WC - Morska 3x50g 50 g

BREF Color Aktiv

Zawieszka do WC - Morska 3x50g

50 g
483,00 zł/kg
Cena24,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-02-2029

4.9
z 8 opinii
BREF Color Aktiv Zawieszka do WC - Świeże kwiaty 3x50g 50 g

BREF Color Aktiv

Zawieszka do WC - Świeże kwiaty 3x50g

50 g
483,00 zł/kg
Cena24,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-02-2029

5.0
z 3 opinii
BREF Zawieszka myjąco-zapachowa do WC Górskie Jezioro 3x42g 1 szt

BREF

Zawieszka myjąco-zapachowa do WC Górskie Jezioro 3x42g

1 szt
Cena19,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-11-2028

5.0
z 4 opinii
BREF Color Aktiv Zawieszka do WC - Eukaliptus 5x50g 260 g

BREF Color Aktiv

Zawieszka do WC - Eukaliptus 5x50g

260 g
115,35 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2031

4.7
z 14 opinii
BREF Płyn do czyszczenia WC Lavender Ochrona 700ml 700 ml

BREF

Płyn do czyszczenia WC Lavender Ochrona 700ml

700 ml
18,07 zł/l
Cena12,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2028

5.0
z 7 opinii
BREF Płyn do czyszczenia WC Ocean Połysk 700ml 700 ml

BREF

Płyn do czyszczenia WC Ocean Połysk 700ml

700 ml
18,07 zł/l
Cena12,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2028

4.8
z 20 opinii
BREF Płyn do czyszczenia WC Citrus Anty Kamień 700ml 700 ml

BREF

Płyn do czyszczenia WC Citrus Anty Kamień 700ml

700 ml
18,07 zł/l
Cena12,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2028

5.0
z 22 opinii
BREF Płyn do czyszczenia WC z Efektem Odświeżacza Flower 700ml 700 ml

BREF

Płyn do czyszczenia WC z Efektem Odświeżacza Flower 700ml

700 ml
17,13 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-03-2028

4.9
z 7 opinii
BREF Płyn do czyszczenia WC z Efektem Odświeżacza Ocean 700ml 700 ml

BREF

Płyn do czyszczenia WC z Efektem Odświeżacza Ocean 700ml

700 ml
17,13 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2028

5.0
z 7 opinii
BREF Power Aktiv Gel Lemon Środek czyszczący do WC z Efektem Odświeżacza Powietrza – Lemon 700 ml

BREF Power Aktiv Gel Lemon

Środek czyszczący do WC z Efektem Odświeżacza Powietrza – Lemon

700 ml
17,13 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-01-2028
Warto wspomóc się także stosowaniem produktów takich jak kostki czy płyny, które działają długi czas.
W ofercie dostępne są produkty Bref :
  • kostki do WC (Bref Duo-Activ, Blue-Activ, Power-Activ)

  • odświeżacze do toalety (kostki, żel)

  • płyny do czyszczenia toalety.

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store