Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Marki

BIO PLANETE

BIO PLANETE

BIO PLANETE to polska marka żywności ekologicznej, która działa na rynku już od 1999 roku. Firma posiada bardzo szeroki asortyment, dzięki czemu jest w stanie zadowolić każdego klienta, nawet tego o wyjątkowych upodobaniach i oczekiwaniach co do produktu.
W ofercie znajdziesz między innymi:
+ produkty bez laktozy
+ produkty bezglutenowe
+ produkty BIO
+ superfoods
+ produkty dla dzieci i niemowląt
+ desery, lody, polewy, posypki, dodatki do pieczenia
+ wodorosty, glony, sproszkowane ziarna, agar
+ kakao, herbaty, kawy, substytuty czekolady i innych słodyczy
+ masła orzechowe, tahini, kremy czekoladowe
+ karob i produkty jego pochodzenia
+ i wiele innych produktów firmy BIO PLANETE.

ProduktyBIO PLANETEwe Frisco.pl


5.0
z 6 opinii
BIO PLANETE Olej do smażenia - słonecznikowy z dodatkiem masła ghee BIO 500 g

BIO PLANETE

Olej do smażenia - słonecznikowy z dodatkiem masła ghee BIO

500 g
91,98 zł/kg
Cena45,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

5.0
z 7 opinii
Nowość
BIO PLANETE Olej kokosowy virgin BIO 200 ml

BIO PLANETE

Olej kokosowy virgin BIO

200 ml
108,95 zł/l
Cena21,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027

4.9
z 9 opinii
BIO PLANETE Olej kokosowy virgin BIO 400 ml

BIO PLANETE

Olej kokosowy virgin BIO

400 ml
84,97 zł/l
Cena33,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
.

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store