Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Marki

BELVITA

BELVITA

Nie ma nic lepszego od smacznie rozpoczętego dnia. Produkty marki Belvita to sposób na pyszne i pożywne śniadanie. Są bogate w 5 rodzajów zbóż, bogatych w cenne dla organizmu składników odżywczych i witamin.

ProduktyBELVITAwe Frisco.pl


4.9
z 79 opinii
BELVITA Breakfast Ciastka zbożowe o smaku kakaowym z kawałkami czekolady 6x50g 300 g

BELVITA Breakfast

Ciastka zbożowe o smaku kakaowym z kawałkami czekolady 6x50g

300 g
33,30 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

5.0
z 53 opinii
BELVITA Ciastka zbożowe z owocami 300 g

BELVITA

Ciastka zbożowe z owocami

300 g
33,30 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026

5.0
z 61 opinii
BELVITA Ciastka zbożowe z owocami leśnymi 300 g

BELVITA

Ciastka zbożowe z owocami leśnymi

300 g
33,30 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026

4.9
z 38 opinii
BELVITA Ciastka zbożowe 5 zbóż i mleko 300 g

BELVITA

Ciastka zbożowe 5 zbóż i mleko

300 g
33,30 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

4.9
z 28 opinii
BELVITA Breakfast Ciastka zbożowe z nadzieniem czekoladowo-orzechowym 250 g

BELVITA Breakfast

Ciastka zbożowe z nadzieniem czekoladowo-orzechowym

250 g
43,56 zł/kg
Cena10,89 zł
Do koszyka

4.8
z 19 opinii
BELVITA Breakfast Ciastka zbożowe z nadzieniem truskawkowym 250 g

BELVITA Breakfast

Ciastka zbożowe z nadzieniem truskawkowym

250 g
43,56 zł/kg
Cena10,89 zł
Do koszyka
To także spora dawka błonnika spożywczego, który ma niemal zbawienny wpływ na trawienie, a tym samym na prawidłowe działanie organizmu.

Ciastka BelVita oferowane są w różnych wariantach smakowych (m. in. wersje z kakao, z orzechami i miodem, z owocami). Ponadto, są dostępne zwykłe, kruche ciasteczka lub ciastka z nadzieniem. Szeroki asortyment z pewnością pozwoli każdemu wybrać coś dla siebie.

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store