Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Marki

AMOS

AMOS

.

ProduktyAMOSwe Frisco.pl


4.0
z 1 opinii
AMOS Żelki owocowe 4D w kształcie literek mix 85 g

AMOS

Żelki owocowe 4D w kształcie literek mix

85 g
39,06 zł/kg
Krótka data 17.10
Cena promocyjna3,32 zł
6,65 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026

4.0
z 1 opinii
AMOS Żelki owocowe 4D w kształcie cyferek mix 85 g

AMOS

Żelki owocowe 4D w kształcie cyferek mix

85 g
39,06 zł/kg
Krótka data 17.10
Cena promocyjna3,32 zł
6,65 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026

5.0
z 3 opinii
AMOS Żelki owocowe 4D w kształcie klockowych ludzików 85 g

AMOS

Żelki owocowe 4D w kształcie klockowych ludzików

85 g
78,24 zł/kg
Cena6,65 zł
Do koszyka

4.8
z 4 opinii
AMOS Żelki do obierania peelerz banan 65 g

AMOS

Żelki do obierania peelerz banan

65 g
96,77 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-03-2027

4.7
z 7 opinii
AMOS Żelki do obierania peelerz ananas 65 g

AMOS

Żelki do obierania peelerz ananas

65 g
96,77 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-01-2027

5.0
z 1 opinii
AMOS Żelki owocowe 4D w kształcie klocków do budowania 100 g

AMOS

Żelki owocowe 4D w kształcie klocków do budowania

100 g
67,50 zł/kg
Cena6,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2026

5.0
z 4 opinii
AMOS Żelki do obierania peelerz mango 65 g

AMOS

Żelki do obierania peelerz mango

65 g
102,31 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store