Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Marki

ŻUBRÓWKA

ŻUBRÓWKA

Żubrówka to wysoce ceniona wódka zarówno przez Polaków, jak i przez przyjezdnych z krajów całego świata. Produkcja Żubrówki rozpoczęła się już blisko 500 lat temu i trunek ten niezmiennie cieszy się wyjątkowym smakiem, aromatem i niepowtarzalną recepturą.
Wszystkie walory smakowe zostały zamknięte w szklanych butelkach o kilku wariantach smakowych: Żubrówka Bison Grass, Żubrówka Biała, Żubrówka Kora Dębu, Żubrówka Liście Dębu oraz Żubrówka Pędy Sosny.

ProduktyŻUBRÓWKAwe Frisco.pl


4.7
z 47 opinii
ŻUBRÓWKA Biała Wódka 500 ml

ŻUBRÓWKA

Biała Wódka

500 ml
62,98 zł/l
Frisco poleca
Cena31,49 zł
Do koszyka

4.9
z 59 opinii
ŻUBRÓWKA Biała Wódka 1 l

ŻUBRÓWKA

Biała Wódka

1 l
57,99 zł/l
Frisco poleca
Cena57,99 zł
Do koszyka

4.9
z 53 opinii
ŻUBRÓWKA Biała Wódka 700 ml

ŻUBRÓWKA

Biała Wódka

700 ml
62,84 zł/l
Frisco poleca
Cena43,99 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
ŻUBRÓWKA Czarna wódka 700 ml

ŻUBRÓWKA

Czarna wódka

700 ml
89,99 zł/l
Frisco poleca
Cena62,99 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
ŻUBRÓWKA Czarna wódka 500 ml

ŻUBRÓWKA

Czarna wódka

500 ml
85,98 zł/l
Frisco poleca
Cena42,99 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
ŻUBRÓWKA Czarna Wódka 1 l

ŻUBRÓWKA Czarna

Wódka

1 l
88,99 zł/l
Frisco poleca
Cena88,99 zł
Do koszyka

4.9
z 16 opinii
ŻUBRÓWKA Bison Grass Wódka 500 ml

ŻUBRÓWKA

Bison Grass Wódka

500 ml
59,98 zł/l
Frisco poleca
Cena29,99 zł
Do koszyka

4.9
z 15 opinii
ŻUBRÓWKA Bison Grass Wódka 700 ml

ŻUBRÓWKA

Bison Grass Wódka

700 ml
71,41 zł/l
Frisco poleca
Cena49,99 zł
Do koszyka

4.9
z 11 opinii
ŻUBRÓWKA Gin Białowieski 700 ml

ŻUBRÓWKA

Gin Białowieski

700 ml
71,41 zł/l
Frisco poleca
Cena49,99 zł
Do koszyka

4.8
z 5 opinii
ŻUBRÓWKA Gin Białowieski Malina 700 ml

ŻUBRÓWKA

Gin Białowieski Malina

700 ml
71,41 zł/l
Frisco poleca
Cena49,99 zł
Do koszyka
Wszystkie wyżej wymienione wódki mają doskonałą jakość i naturalny smak.
Żubrówka sprawdzi się idealnie jako prezent lub alkohol na imprezę zarówno do pysznych drinków, szotów, jak i solo.

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store