Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Marki

ŁOMŻA

ŁOMŻA

Marka Łomża słynie z produkcji piwa regionalnego, które jest wysoko cenione na terenie całej Polski. Konsumenci chętnie sięgają po ten produkt, ponieważ cechuje go wysoka jakość w niskiej cenie. Piwo Łomża ma głęboki chmielowy smak oraz aromat, który zachwyca niejednego piwosza.

ProduktyŁOMŻAwe Frisco.pl


4.9
z 50 opinii
ŁOMŻA Jasne Pełne Piwo (butelka bezzwrotna) 330 ml

ŁOMŻA Jasne Pełne

Piwo (butelka bezzwrotna)

330 ml
11,48 zł/l
Cena3,79 zł
Do koszyka

5.0
z 50 opinii
ŁOMŻA Jasne Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

ŁOMŻA Jasne

Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
8,78 zł/l
Cena4,39 zł
Do koszyka

4.5
z 8 opinii
ŁOMŻA Piwo jasne (4x400ml) (puszka) 1.6 l

ŁOMŻA

Piwo jasne (4x400ml) (puszka)

1.6 l
9,99 zł/l
Cena15,99 zł
Do koszyka

4.9
z 14 opinii
ŁOMŻA Miodowe Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

ŁOMŻA Miodowe

Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
11,58 zł/l
Cena5,79 zł
Do koszyka
Ze względu na dość szeroką ofertę i kilka rodzajów dostępnych piw, jest to firma bardzo popularna i stale utrzymująca swoją wysoką pozycję na rynku. Ten napój alkoholowy to idealny kompan imprez i spotkań towarzyskich, np. grill, piknik czy ognisko.
Dostępne w ofercie piwa Łomża są
  • Export

  • Wyborowe

  • Radler

  • Niepasteryzowane

  • Miodowe

  • Jasne Pełne

  • Mocne

  • Niepasteryzowane Wyborowe.

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store