Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Marki

ŁACIATA

ŁACIATA

Łaciata to znana marka produkująca smaczne śmietany i śmietanki, które doskonale dopełniają smak każdej potrawy. Przygotowywane są tylko ze starannie przygotowanego mleka w zaawansowanym technologicznie procesie produkcyjnym. Wszystkie składniki wykorzystywane do ich przygotowywania są poddawane systematycznej kontroli laboratoryjnej.

ProduktyŁACIATAwe Frisco.pl


5.0
z 452 opinii

24% taniej

ŁACIATA Śmietanka UHT 30% 250 ml

ŁACIATA

Śmietanka UHT 30%

250 ml
18,76 zł/l
Cena promocyjna4,69 zł
6,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka

5.0
z 224 opinii

20% taniej

ŁACIATA Śmietanka UHT 30% do ciast i deserów 500 ml

ŁACIATA

Śmietanka UHT 30% do ciast i deserów

500 ml
17,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
11,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka

5.0
z 253 opinii
ŁACIATA Śmietanka UHT 18% 250 ml

ŁACIATA

Śmietanka UHT 18%

250 ml
14,36 zł/l
Cena promocyjna3,59 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka

4.9
z 151 opinii

18% taniej

ŁACIATA Śmietanka UHT 12% 250 ml

ŁACIATA

Śmietanka UHT 12%

250 ml
13,16 zł/l
Cena promocyjna3,29 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka

4.9
z 201 opinii
ŁACIATA Śmietanka UHT do kawy (10 szt.) 100 ml

ŁACIATA

Śmietanka UHT do kawy (10 szt.)

100 ml
25,50 zł/l
Cena2,55 zł
Do koszyka
Marka Łaciata w krótkim czasie zyskała bardzo szerokie grono zadowolonych klientów. Jednym ze sztandarowych produktów są śmietanki do kawy Łaciata, które należą do najchętniej wybieranych tego typu artykułów w Polsce. Poza tym firma słynie ze śmietan o zawartości tłuszczu na poziomie 12, 18 oraz 30%.

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store